Dyrektor Handlowy

2023-03-13
Full Time

Description

Lublin (siedziba)Pełny etat

Czy chcesz podjąć pracę w niezwykle ambitnej firmie konsultingowej i zbudować swoją karierę w sprzedaży doradzając zarządom wielu znanych i cenionych przedsiębiorstw w kraju? Chcesz współpracować z międzynarodowymi firmami inwestującymi w Polsce?

Szukamy do naszego zespołu ambitnych, pracowitych i wysoce zmotywowanych osób. MSCG jest firmą konsultingową, która specjalizuje się w doradztwie dotacyjnym dla przedsiębiorstw. Wierzymy, że dzięki funduszom unijnym Polska stanie się innowacyjną i konkurencyjną gospodarką.

Naszą misją jest zapewnić Klientom najwyższej jakości usługi i wspierać ich w zakresie działalności proinnowacyjnej. Robimy to bo uważamy, że dobre wykorzystanie środków unijnych przyczyni się do wzrostu innowacyjności, konkurencyjności firm i całej polskiej gospodarki. Aby osiągnąć ten cel, musimy zbudować fantastyczny zespół.

Dyrektor Handlowy będzie tworzyć nowe szanse biznesowe realizując sprawdzone procesy pozyskiwania nowych klientów. Pracując na tym stanowisku będziesz prowadzić rozmowy i spotkania na wysokim szczeblu na temat działalności i planów rozwojowych klienta, dopasowując dostępne działania i konkursy do jego potrzeb rozwojowych i inwestycyjnych.

Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem motywacji, samodzielności, orientacją na cele, metodycznością i wytrwałością. Chcielibyśmy, byś miał doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej usług doradczych lub sprzedaży oprogramowania.

Stanowisko zapewnia możliwości awansu, a w pakiecie wynagrodzenia nie ma ograniczenia co do wysokości prowizji.

Kluczowe obowiązki
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, w tym m.in. tworzenie i zarządzanie kampaniami e-mailingowymi i telefonicznymi służącymi generowaniu nowych szans sprzedaży,
  • prowadzenie prezentacji, warsztatów i szkoleń z zakresu funduszy unijnych,
  • prowadzenie spotkań biznesowych i prezentacji dla zarządów spółek itp.
  • zarządzanie i utrzymywanie lejka zainteresowanych potencjalnych klientów
  • definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie doboru działań i konkursów
Wymagane cechy i umiejętności
  • dominująca chęć nauki i sukcesu w sprzedaży usług konsultingowych
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zdolności analityczne
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • ponad dwuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B lub powiązane doświadczenie rynkowe/biznesowe
  • umiejętność pisania zwięzłych, klarownych e-maili oraz doskonały kontakt telefoniczny
  • zdolności prezentacyjne; doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, warsztatów i sprzedaży bezpośredniej
  • wrodzona przedsiębiorczość, umiejętność radzenia sobie w każdych warunkach
  • prawo jazdy kat. B
  • musisz lubić podróżować – większość czasu będziesz spędzać pracując z klientami w terenie (cała Polska). Nie wystarczy sama gotowość – musisz naprawdę to lubić. Oczywiście weekendy będziesz zawsze mógł spędzać w domu, ale na tygodniu będziesz najczęściej w podróży

Dodatkowym atutem będzie: znajomość narzędzi marketingu, w tym marketingu internetowego, obsługa narzędzi tj: brand24, freshmail, Google Analytics oraz portali społecznościowych tj. Golden Line / Linked in itp.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – stanowisko zapewnia możliwości awansu, a w pakiecie wynagrodzenia nie ma ograniczenia co do wysokości prowizji,
  • pracę w środowisku umożliwiającym rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • realną możliwość realizacji własnych celów zawodowych i wpływ na strategię firmy.
Wynagrodzenie
  • W zależności od doświadczenia + motywujący system premiowy

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected]

List motywacyjny powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć, dlaczego — Twoim zdaniem — jesteś idealnym kandydatem. W tytule e-maila prosimy dopisać nazwę działu, do jakiego aplikujesz.

Recomended Jobs
Geschäftsführer:in Vertrieb und Kundenbetreuung Energie
Enercity AG
Hannover | 2024-04-18
Fachberater (w/m/d) OP-Instrumentarium
Aesculap AG – part of the B. Braun Group
Tuttlingen | 2024-04-18
Accounting Manager
Proclinical
Berlin | 2024-04-18
Research Manager (m/f/d)
Merkle
Hamburg | 2024-04-19
Sachbearbeiterin / Sachbearbeiter „Neuerteilung von Fahrerlaubnissen“ (w/m/d)
Kreis Viersen
41747 Viersen | 2024-04-19